Aktuálně

Další semináře se blíží – nezapomeňte se registrovat

Praha, Ostrava, Liberec, Olomouc – to jsou další položky na seznamu dějišť našich seminářů. Další podrobnosti zde.

Lupénka 2015? Stále je řada nevědomých

Ačkoli by se mohlo zdát, že o lupénce už ‚všichni vědí všechno‘, opak je i v roce 2015 pravdou. Potvrzují to i pacientské semináře organizované Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) v rámci projektu ‚Lupénka nemusí být NAVŽDY‘. Světový den lupénky připadající na 29. října by tak měl být připomínán s velkou závažností.  Další  podrobnosti zde.

Světový den lupénky se blíží

Symbolicky v poločase letošního přednáškového turné si 29. října připomeneme další Světový den lupénky. Právě k němu se vztahovala tisková konference, kterou uspořádala Všeobecná zdravotní pojišťovna, jeden z klíčových partnerů projektu ‚Lupénka nemusí být navždy’. Z úst hostů na ní opakovaně zazněla slova o výhodnosti biologické léčby, která umožňuje dostat komplikované případy dlouhodobě pod kontrolu. Další  podrobnosti zde.

Po Hradci Králové budou semináře v říjnu hostit další 3 krajská města

První seminář za námi, Hradec Králové tak v našem itineráři střídají České Budějovice a po nich v rychlém sledu Ústí nad Labem a Brno. Po první polovině turné si pak připomeneme Světový den lupénky, který ale v naší zemi ‚překrývá‘ státní svítek oslavující vznik Československa. Další podrobnosti zde.

Regionální semináře startují v Hradci Králové

Hradec Králové je prvním krajským městem, které bude hostit seminář projektu ‚Lupénka nemusí být NAVŽDY‘. Ve čtvrtek 17. září od 17 hodin budou jeho dějištěm prostory Metropolitní univerzity na Štefánikově ulici. Lékařskou část semináře tentokrát povede profesor MUDr. Petr Arenberger, DrSc. MBA, předseda Dermatovenerologické sekce ČLS JEP. Registrace je možná na lupenka@nfozp.cz. Více zde

Projekt Lupénka nemusí být NAVŽDY míří do regionů

Lupénka, psoriáza je onemocněním, které může pacienty výrazným způsobem vyřadit z běžného života. Negativní dopady mohou ovlivnit osobní i pracovní život. V dnešní době je však dokážeme mírnit pomocí moderní biologické léčby i propracovaného systému sociální pomoci. Nejzásadnějším problémem tak je nízká informovanost pacientů a jejich okolí. I proto se projekt ‚Lupénka nemusí být NAVŽDY‘ letos změnil v sérii přednášek a seminářů pro pacienty ve většině krajských měst. Více zde

 
Ve své kůži s radostí
NFOZP - Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením
Facebook


Copyright ©2015 NFOZP. Kontakt: info@navzdy.info